KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13491462
nr 1349 1462
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Havsörn. Signerad Peterson. Motivet: 37x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:48:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
1.400 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr